У книгарнях Львова

У книгарнях ЛьвоваУ книгарнях старого Львова, погодьтесь, панує особлива атмосфера. Спраглий до нового читач  кожного свого візиту до цього міста неодмінно завітає чи то в книгарню “Є”, чи в “Книгарню на Федорова”, чи “Видавництво Старого Лева”. А чи знаєте ви, що Львів має почесний статус міста літератури ЮНЕСКО?! Виявляється, увесь світ визнав роль Львова у популяризації книги, зокрема української, що сьогодні особливо важливо.

Мандруючи вуличками такого вже знайомого мені міста Лева, разом з учнями та своїми колегами завітали до книгарні “Глобус”, що знаходиться на вулиці Галицька площа, 12. Кожен знайшов тут книгу на свій смак. Хочу поділитися своїми дорогіцінними примірниками, які придбала у цій чудовій книгарні. У цьому пості напишу про першу з придбаних книг.

Неймовірно пощастило купити чергове видання серії “Українська Поетична Антологія”, що здійснює улюблене видавництво “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” під керівництвом невтомного Івана Малковича. Це книга на 2000 сторінок!!! “Антологія української поезії ΧΧ ст. від Тичини до Жадана”

У книгарнях Львова

У книгарнях Львова

Книга з чудовою щирою передмовою від Івана Малковича, який захоплено вводить читача у світ справжньої високої поезії. В антології представлено творчість практично всіх поетів минулого століття. “Практично” всіх, бо окремим списком Малкович подає прізвища тих авторів, вірші яких просто фізично сюди не вмістилися, проте автор щиро сподівється на їх видання в подальшому.

Відкривають збірку вірші Тичини, а закривають поезії Жадана. Про кожного автора є коротка біографічна довідка, яку подає упорядник. І, звичайно, найкращі поезії, деякі навіть із скороченнями, якщо це значні за обсягом поетичні твори. Іван Малкович говорить про видання як про справжній скарб для тих, хто закоханий в українську поезію.

Збірка справді унікальна!!! Насолоджуюся!!!

Далі буде…

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.