В гостях у книги

Маруся Чурай

Читання хороших книг відкриває нам приховані в нашій власній душі думки   (Ш.П’єрман). У пошуку саме таких книг щороку відвідую у Львові мою улюблену книгарню “Глобус” на Галицькій площі. Не знаю як кому, а мені дуже важливо і те, де купувати книжки. А в “Глобусі” і атмосфера, і асортимент, і, що теж важливо, ціни порадують будь-якого відвідувача чи покупця. Так і цього разу знайшла, що обрати з-поміж тисячі примірників.

Насамперед це нове (2018 року) видання “Марусі Чурай”. Давно хотіла придбати цю книгу, але тільки зараз  «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» надала таку можливість. Обкладинка, художнє оформлення, шрифт, колір -усе, як  і завжди в Малковича, продумане, виважене, доцільне, креативне, сучасне. Хочеться тримати книгу в руках, гортати її сторінки, ще і ще раз насолоджуватися незміримою глибиною поетичного таланту Ліни Костенко.

Як бачите, якість видання на найвищому рівні. Щаслива, що мрія мати у власній бібліотеці цей роман нарешті збулася.

Привернула мою увагу, до речі, найперше, невеличка книга Івана Дзюби “Чорний романтик Сергій Жадан”, у якій автор на широкий загал намагається осмислити власне бачення творчості вже відомого на весь світ поета з Луганщини. Навіть обкладинка цього видання провокує читача, тому не купити книгу було не можливо, тим більше, що критичних розвідок про Жадана ще не написано, а його творчість стає дедалі популярнішою серед масового читача.

Іван Дзюба Чорний романтик Сергій Жадан

І нарешті, ще одна книга, яка поповнила мою “львівську” полицю, – це “Два романи” батька українського постмодернізму Юрія Андруховича. Уже класичні “Московіаду” та “Перверзію” хочу перечитати цього літа.

За всі придбані книги дякую “Глобусу” і його компетентним продавцям, які знайдуть, що вам порадити й запропонувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.