І Поділля, і Буковина – моя Україна

Відкриваємо Україну разом! Так може сказати кожен учасник незабутньої подорожі, яка об’єднала палких мрійників, шукачів пригод та допитливих істориків. Усі вони – учні старших класів та вчителі нашої гімназії. Від “файного міста” Тернополя до неоренесансних Чернівців через фортифікаційні Кам’янець-Подільський та Хотин – ось так пролягав наш маршрут, неймовірно цікавий, насичений безліччю нових вражень і відкриттів. Тут – історія всюди: вона в камені, у воді, в архітектурі міст, у долях видатних людей і звичайних трудівників цього живописного краю.

І Поділля, і Буковина - моя Україна
Хотнська фортеця
І Поділля, і Буковина - моя Україна
Кришталева печера в Кривчі
І Поділля, і Буковина - моя Україна
Джуринський (Червоноградський) водоспад в Залещицькому районі Тернопільскої області

 

І Поділля, і Буковина - моя Україна
На території Чернівецького університету ім.Ю.Федьковича

Справді героїчним є минуле цього казкового краю фортець і замків, палаців з підземними ходами і печер! Скільки переплелося народів і культур на цьому зовсім невеликому клаптику української землі: русини, поляки, румуни, австрійці, турки, євреї, українці – вони захищали, штурмували, оборонялися, схрещували мечі, просто торгували… Так творилася цивілізація. Так писалася наша історія, яку ми тільки-но пізнаємо, вивчаємо, досліджуємо. Приєднуйтеся!

4 коментарі до “І Поділля, і Буковина – моя Україна”

  1. Цiкава подорож! Гарнi фото. Ви кругом такi щасливi, ця подорож точно краще нiж втратити час на сидiння вдома i вiдробляння трудоднiв…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.