Я – громадянин України – європейської держави

Я - громадянин України - європейської державиЯк все-таки швидко плине час. Особливо це відчуваєш, коли випускаєш в доросле життя ще один клас, а 1 вересня зустрічаєш “п’ятачків”, збентежених і невпевнених, зі сповненими довіри й відданості очима

Мої випускники вже стали студентами, серед них майбутні перекладачі, юристи, видавці, комп’ютерщики, тренери, менеджери, агрономи, ветеринари, журналісти, економісти, фармацевти, працівники готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Я свідомо перерахувала всі професії, які здобудуть вони через 5-6 років, щоб покзати, які різні у всіх вподобання, які різні дороги, які різні долі. Але, хочеться вірити, що об’єднуватиме всіх їх спільна мета – зробити нашу країну кращою. Свідомо вчила цьому своїх учнів усі роки нашого співжиття в школі. Вірю, що їхній шлях до омріяного буде успішним, якщо кожен усвідомить: доля кожного нерозривно пов’язана з долею цілої країни, а наша країна, як ніяка інша, потребує і нових знань, і сучасних поглядів, і справжніх професіоналів, і нових відкриттів. Покладаю на вас, мої учні, великі надії!

Я - громадянин України - європейської держави
Мій 11-А, 2017 рік випуску.

А моїм маленьким новачкам хочу сказати одне: неповторний час дитинства, повірте, найщасливіший період в житті. Адже все ще попереду: і складні предмети, і перші іспити, і вибір професії. Ви будете потихеньку зростати, змінюватимуться ваші смаки, ваш характер, уподобання й захоплення. Зустрічатимуться нові друзі, приходитимуть на уроки нові вчителі. І скільки нового відкриєте для себе у цілому світі! Нехай лиш не змінюється чистота вашого серця, нехай поряд залишаються вірні друзі, і любов батьківська й материнська силою своєю допомагає успішно йти по життю.

Я - громадянин України - європейської держави
Мій 5-А, вересень 2017 рік

А йдемо ми, як ви мені сказали на нашому першому уроці, до нових цінностей, до нового рівня життя, до нових звершень. Вчимося жити по-європейськи: бути відповідальними, розуміти власну причетність до всього, що відбувається в країні, не бути байдужими, мову рідну любити й натхненно її вивчти, пізнавати свою справжню історію, знати і шанувати своїх героїв, сповідувати найголовніші людські цінності – свободу, право на власну думку, на власну долю, на власне майбутнє, врешті, на власну країну, яку ніколи нікому не дамо у нас відняти! І ваші думки – яскраве підтвердження моїх слів:

Я - громадянин України - європейської держави

Я - громадянин України - європейської державиЯ - громадянин України - європейської державиЯ - громадянин України - європейської держави

Якщо ви висловлюєте такі думки, у нашої країни велике європейське майбутнє!!! Успіхів вам, мої п’ятикласники!

Один коментар до “Я – громадянин України – європейської держави”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.