Путівник по сайту

 

Пропоную для зручності користування сайтом короткий путівник по ньому. Допомагатиме вам у пошуках матеріалу ось цей симпатичний кіт Філ – мій помічник і, до речі, серйозний філолог. Сайт містить 7 категорій (рубрик), які, на мій погляд, найбільш оптимально відображають і мою педагогічну роботу, і певною мірою сферу моїх особистих інтересів.

У категорії “Методика” можна буде познайомитися з моїми конкретними напрацюваннями з теми “Створення ситуації успіху”; тут буду розміщати розробки власних уроків, майстер-класи з того, що вмію і чим можу поділитися. Гадаю, не зайвим буде публікувати дидактичні матеріали, одним словом, все, що необхідне для проведення сучасного уроку української мови та літератури. Напевно, будуть якісь цікаві поради вчителям, але без претензій на абсолютну істину, а лише з великим і щирим бажанням допомогти тим, чим можу (мені в цьому плані пощастило, бо я вчилася  і рада, що досі вчуся у своїх добрих старших колег – Світлани Єгорівни Пасько і Наталії Анатоліївни Федчун – педагогів з колосальним багажем професійних знань!)

Зрозуміло, що без категорії “Класний керівник” навряд чи сайт був би повноцінним (як зрадіє такому висновку моя дорога Тетяна Кривошапка – заступник директора з виховної роботи!) Прогнозую, що в основному тут можна буде знайти цікаві розробки виховних заходів різноманітної тематики. Буду знайомити відвідувачів з якимись класними чи загальношкільними проектами, подіями тощо.

“Жар-птиця”  – категорія про нашу літературно-мистецьку студію. У ній – знайомства з талановитими особистостями, розміщення авторських робіт юних поетів, прозаїків, художників та ін. Про конкурси, цікаві поїздки, події теж можна буде прочитати в цій рубриці.

Рубрика “Моїм учням”. Тут шукайте матеріали для підготовки до уроків, к/р, індивідуальних завдань, проектів. Ця рубрика, по суті, – канал зв’язку з моїми учнями та їх родинами. Поради, цікавинки, оголошення, різноманітними вправи, завдання – все можна буде знайти саме тут.

“Здамо ЗНО!” Назва говорить сама за себе: ЗНО ми всі здамо обов’язково! І для того, аби й бали були якнайвищі, – ця рубрика. Тести, поради, важливі зауваги до навчального матеріалу можна буде знайти тут одинадцятикласникам.

Шкільне життя важко уявити без перерв між уроками. Наша “Весела перерва” – це можливість відпочити з гумором, щиро посміхнутися,  перепочити між напруженими годинами навчання. Як вчитель можу сказати, що саме шкільний гумор найдобріший у світі!

В останній рубриці “Думки навзаєм” планую ділитися своїми роздумами з різних питань нашого стрімкого життя. Багато чим цікавлюсь, крім основної діяльності, на певних етапах свого життя приходжу до якихось висновків, якими хотіла б поділитися і почути коментарі у відповідь. Тому запрошую сюди всіх, хто любить пофілософствувати, хто небайдужий до проблем нашого буття, одним словом, кому є що сказати іншим і хто інших хоче почути.

Ну ось і все! Сподіваюся, вам буде цікаво! Чекаю вас в гості на сайті! І щире вам “Няв” від Філа!

До речі, усі ілюстрації на сайті – авторські роботи моїх учнів – Ані Петренко та Ані Петушинської. Кіт Філ – витвір фантазії Ані Петренко, учениці 10 класу нашої гімназії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.