Наш fest – the best!

Наш fest – the best!Цьогоріч 14 фестиваль «Рекітське сузір’я» (смт.Міжгір’я, Закарпаття) проходив під девізом «Чисте довкілля – багата Україна».
 Засновник фестивалю, заслужений журналіст України, почесний ректор Міжнародної академії літератури та журналістики, Василь Федорович Тарчинець силою своєї величезної любові до дітей і до своєї справи створив за багато років разом із учасниками дійства унікальну можливість провести цілий літній тиждень в атмосфері творчості, краси, гармонії, дружби і прекрасного настрою.

Наш fest – the best!
Святкуємо відкриття: традиційна ватра єднає маліжан.

Настрою, що заряджає позитивом на цілий рік! Не перебільшу, якщо скажу, що багато з нас проживають цей рік сподіваннями на майбутню подорож. Саме ці подорожі назавжди стають для них казкою дитинства і юності.

Наш fest – the best!
Зліва на право: Марія Мирошниченко (2 місце в номінації “Фото”), Ірина Кисла, керівник Полтавського відділення МАЛіЖ, Даяна Якимчук (1 місце в номінації “Поезія”), Катерина Бабенко, Катерина Харенко (учасниці в номінації “Поезія”), Анна Петренко (3 місце в номінації “Фото”), Олександр Іллічов

Хтось тут вперше закохався, вперше написав вірш, вперше відкрив для себе особливе задоволення – подорожувати з друзями, поринати разом з ними в неймовірні пригоди. Та й ми, вже давно дорослі, відчуваємо особливу наснагу, приїжджаючи разом з нашими талановитими дітьми на фестиваль, а точніше – «fest», як говорить пан Василь.

Наш fest – the best!
Відкриття Моста Миру на фестивалі: серед почесних гостей ректор МАЛіЖу Василь Тарчинець, директор Міжгірського ліцею Василь Маринець, генерал-полковник Іван Плахотнюк

У цьому короткому місткому слові – справжня енергія творчості, завзяття, духу, які справді створюють якусь особливу ноосферу, яка заповнює Карпати влітку, коли «Сузір’я» збирає гостей. Наша сузір’янська родина не горда. Раді новим зустрічам і новим гостям з нових областей. У цьому суть всього того, задля чого їдемо в Міжгір’я, – довести, що Україна унікальна талантами, що від Сходу до Заходу – ми єдині у бажанні змінювати на краще світ, мріяти, ставати окриленими на нові звершення, творити справжню планету добра!

Тетяна Кривошапка, член оргкомітету фестивалю,

член МАЛіЖ з 2010 року.

4 коментарі до “Наш fest – the best!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.