Наш фестиваль – планета добра! (“Рекітське сузір’я”-2016)

Наш фестиваль - планета добра ("Рекітське сузір'я" - 2016)
Зустріч на Міжгірській землі


Неймовірно, але вже всьоме(!) ми побували на фестивалі у такому рідному для нас верховинському краї – карпатському селищі Міжгір’ї!Засновник фестивалю, заслужений журналіст України, почесний ректор Міжнародної академії літератури та журналістики, Василь Федорович Тарчинець силою своєї величезної любові до дітей і до своєї справи створив за багато років разом із учасниками дійства унікальну можливість провести цілий літній тиждень в атмосфері творчості, краси, гармонії, дружби і прекрасного настрою. Настрою, що заряджає позитивом на цілий рік!

Не перебільшу, якщо скажу, що багато з нас проживають цей рік сподіваннями на майбутню подорож. Роздуми, відгуки, які розміщають наші учні на сторінках соцмереж, – яскраве свідчення моїх слів. Ці подорожі назавжди стають для них казкою  дитинства і юності. Хтось тут вперше закохався, вперше написав вірш, вперше відкрив для себе особливе задоволення – подорожувати з друзями, поринати разом з ними в неймовірні пригоди. Та й ми, вже давно дорослі, відчуваємо особливу наснагу, приїжджаючи разом з нашими талановитими дітьми на фестиваль.

Цього року “Рекітське сузір’я” проходило  під егідою відзначення роковин народження і смерті класика української літератури, невтомного сіяча на ниві вітчизняної культури й просвіти Івана Яковича Франка. Зі сцени фестивалю лунали численні вітальні гасла-банери для майстер-класів, заголовків майбутніх публікацій, конкурсів, тощо:

МАЛіЖу – творчості, завзяття бажає рідне ЗАКАРПАТТЯ!

Міжгірський смерековий край – для юних талантів розмай!

“Рекітське сузір’я” знову стартує – незримі шляхи до миру торує!

Дзвінко лунають фестивальні трембіти – їдуть в Міжгір’я талановиті діти!

Ватра маліжанська знову палає, дорогу талантам вона відкриває!

Від Криму до Тиси нам чути трембіти – скликають таланти до себе Рекіти!

Дарує Міжгір’я нам справжні дива- єднай нас щороку, плането Добра!

Юні таланти відкрив всьому світу – наш фестиваль у карпатських Рекітах!

“Пісня і праця” – великі дві сили! Слово Франкове нам шлях освітило!

“Рекітське сузір’я” у славну годину – осяяло творчістю всю Україну!

Цього року на фестиваль завітали делегації зі Сходу України: з міста Слов’янська, Бахмута (кол.Артемівськ), з Генічеська. Діти і дорослі були приємно вражені програмою нашого дійства, стали активними учасниками урочистостей, конкурсної програми, майстер-класів.

А як ми провели час на фестивалі читайте у пості Анастасії Короткіх, яка уже вчетверте була його учасницею, незважаючи на те, що рік як є студенткою медакадемії.

2 коментарі до “Наш фестиваль – планета добра! (“Рекітське сузір’я”-2016)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.