У країні талантів

У країні талантівЗбулася ще одна мрія талановитих маліжан. У світ вийшов перший випуск літературно-художнього журналу-газети «Сузір’я Фест». 36 сторінок нашого розмаїтого життя, нашої дружби, нашого бажання пізнавати і відкривати один одного! Сім відділень МАЛіЖу, немов смуги барвистої веселки, осяяли творчістю і добром сторінки нового видання! Слов’янськ, Сколів, Івано-Франківськ, Червоноград, обидва полтавські відділення, Азербайджан – кожному було, про що сказати, чим захопити і вразити. Сім газет в одному журналі! Такі неймовірні речі під силу втілити лише нашому мудрому керманичу Василю Федоровичу Тарчинцю!

Український Слов’янськ ще раз довів, що любов до творчості, поетичного слова, фарби і пензля єднає нас всіх, українців, в бажанні служити своїй рідній Україні. Про мирне небо мріє юний художник Данило Тесленко, розгадати таємниці природи прагнуть Анастасія Кавецька, Тетяна Казимирова та інші.

Спогади про фестиваль досі в душі маліжан Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1. Надзвичайно цікавою є стаття-відгук кожного з учасників цьогорічного фесту «Нас вітає фестиваль», філософські новели Катерини Кмитюк та Дар’ї Гаврилко про час, життя, радість людського існування.

Маліжани «Жар-птиці» (Полтавська гімназія «Здоров’» №14) здивували творчою мозаїкою цьогорічної осені. Перемоги в різноманітних конкурсах спортивних змаганнях, цікави тренінги, майстер-класи, виховні заходи, квести, театралізації, проекти – теми цікавих заміток полтавців цього відділення. Звертає на себе увагу творчість Ані Лукової, лише третьокласниці, яка мріє про те, щоб добро множилося по всій землі і назавжди здобуло перемогу над злом.

У країні талантів

У країні талантів

Неймовірно, але на сторінках журналу «зазвучала» азербайджанська мова! Наші нові друзі своїми публікаціями засвідчують активне творче життя азербайджанської молоді, спільно із головою філії МАЛіЖ у Азербайджані, письменником і журналістом Боюкага Мікаіллі. Він також допоміг у верстці журнальної вставки маліжан Сколівського відділення-філії.

Свій репортаж із цьогорічного фестивалю «Рекітське сузір’я» збирає обдаровану юнь» пропонують сколівчани з міського відділення МАЛіЖ. А вірші юної поетеси Юлії Тацинець не залишать байдужим жодного з читачів, бо в них – біль війни, біль душі, сум і біль солдатських матерів. Цікава проза Яніни Мединяк про те, що хвилює молоду людину, наснажує її, дає сили жити.

Сторінки Івано-Франківська вразили багатогранністю представленого доробку: поезії, проза, малюнки! Навіть детективна історія від Вероніки Нікітенко! Численні нові імена юних поетів і художників із цього чудового міста відкриє для себе кожен зацікавлений читач.

Новини від Президентської стипендіатки – Ольги Бучек – на сторінках Червоноградського відділення.

І звичайно, порадували це видання своїми роботами берегиня фестивалю поетеса Ангеліна Оборіна, його незамінний адміністратор Ганна Кінаш та вчорашній конкурсант, а сьогодні вже студент Маркіян Лехман.Величезна робота всього нашого маліжанського колективу дала результат! З добрим початком нас всіх! Читаймо, пишімо, пізнаваймо один одного, зустрічаймося на сторінках наших цікавих видань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.