“Жар-птиця” в “Країні талантів”

Творчість учасників шкільної літературної студії на сторінках всеукраїнського журналу

Гуляти по небу Казка-етюд. Автор Єлизавета Періста

Гуляти по небу. Пробували? Невидимими лініями як канатоходець балансувати між хмарами. Ловити руками проміння.  І вплітати його в свої коси. Золотіти серед блакиті. Колись зустріти тут блакитного кота з великими білими вусами і прмуркотіти з ним, сидячи на хмарі і звісивши легко ноги. Цей великий пухнастий мурчик на своєму розкішному хвостику  гойдатиме відчайдухів-птахів. Поговоримо про мрії. Загадаємо спільні бажання і понесе нас хмара над світом під сонечком. І зупиниться там, де величезна драбина причеплена під небо кимось допоможе повернутися на землю. Бувай, кицю!

Із смачного Автор Дар”я Наваі

Вона відома на весь світ. Італійка за походженням, така ж рум’яна йзасмагла, як і більшість жителів цієї країни. ЇЇ вибагливий смак впізнаютьскрізь. Духмяні прянощі, середземноморські трави і неперевершений аромат незалишать байдужим жодного! З нею й літо на березі моря, і теплі зустрічі здрузями, і по-справжньому сімейні вечори. Люблю її з дитинства, особливонеаполітанську. Так, це вона – моя улюблена піца!

Здається, ніколи навколо неї не збираються люди, чужі один одному. І ніколиз похмурими обличчями! Її чітка кругла геометрія і будь-який стіл зробитькруглим: репліки, жарти, вигуки чутно від кожного, і всім від цього добре.Люблю хрустке тоненьке тісто. Люблю тримати в руці шматочок-трикутничок,який відрізано саме для мене.

Маю і свій фірмовий рецепт: до начинки обов’язково додаю нове бажання! Останнє – покуштувати піцу в Італії! Знаєте, мені іноді здається, що ймісяць над Італією сходить не звичайний, а щедро змащений пармезаном іприкрашений бездоганними томатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.